8 Temmuz 2015 / İstanbul - 4. Koşu - Jokey Analizi

KV-8 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1900m / Çim / Pist: Normal

📅 8 Temmuz 2015

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1SADETTİN BOYRAZ ARTIC MAN175212428238521902123159227.4761.17
2VEDAT KIZMAZ BIOTIC158015315917117515519.7551.46
3HALİS KARATAŞ BLAZE TO WIN206955547388830602330173645.5980.02
4TOLGA YILDIZ MUCİT252320218722322324815.4242.93
5AYHAN KURŞUN RAIN OVER ME519262155459659055522.6356.16
6U.POLAT LAMBOURN448697663584432.3769.20
7AKIN SÖZEN PAN AMORE105691235127112731157117723.7157.84
8RAMAZAN ARSLAN (A)SUBIRA (GER)309161932282611.3339.16
9ÖZCAN YILDIRIM SWEET BREW10456126611731196113389823.3354.19

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.