29 Temmuz 2015 / İstanbul - 10. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 4 / 3 Yaşlı İngilizler / 1400m / Çim / Pist: Normal

📅 29 Temmuz 2015

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1HAKAN YILDIZ (A)HARPUTLUNUN OĞLU118711711813413013019.8052.99
2AHMET ÇELİK MARAZ HAN9072137512581188103390029.0263.43
3ÖZCAN YILDIRIM WIN EVERY DAY10537127811901200114490323.4254.24
4HALİS KARATAŞ EL PASO207325555389530662335173945.5880.02
5GÖKHAN YILDIZ GHIMGHICHE854362770776685998515.6246.17
6MEHMET KAYA ATEN GOLD153042209206619241826158727.9362.81
7GÖKHAN GÖKÇE GOLDEN FOOT824178287085489986720.0551.84
8DENİZ YILDIZ GRAVESEND487454555546118.4853.39
9VEDAT KIZMAZ PAIX160515616017417615919.6951.40
10GÖKHAN KOCAKAYA AĞAEFENDİ7770109497296494393726.5963.19
11ADEM ASLAN (A)CHESNUT CHARM1047102100841099319.2946.61
12AKIN SÖZEN FATHER MEVLÜT106351245127912811166118723.7357.90

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.