27 Eylül 2015 / İstanbul - 7. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 5 / 3 Yaşlı İngilizler / 1400m / Sentetik / Pist: Normal

📅 27 Eylül 2015

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1HALİS KARATAŞ DUKE OF KENT209305611393531022358175945.6180.10
2HAKAN YILDIZ (A)LASER BOY135213213215615215319.5353.62
3AHMET ARSLAN (A)MISTER NO9846277788911114.1342.38
4METİN HAMEDİ (A)PRINCESS FIONA181171416251917.1350.28
5A.CAN İŞLEYEN (A)SHE IS MINE357183743492315.4147.62
6BARIŞ KURDU SUPER STEP764848715.7940.79
7SADETTİN BOYRAZ WIN EVERY DAY176072435239222012135160027.4261.13
8GÖKHAN KOCAKAYA BETİFERİ799611361006100197395926.7963.47
9MEHMET KAYA STAR OF ROCK154852234209519471848160827.9662.85
10DENİZ YILDIZ BIG HEART670606178728318.0652.84
11GÖKHAN GÖKÇE LADYLUX843580888787892488020.0951.89
12AHMET ÇELİK POWER DIP9262139712971221106391429.0963.61
13FURKAN YÜKSEL HUMBARA858100103104979323.6657.93
14BURAK AVERBAK (A)COLENELS RING1561596111315.3834.62

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.