23 Ekim 2015 / İstanbul - 9. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 3 Yaşlı İngilizler / 1900m / Sentetik / Pist: Normal

📅 23 Ekim 2015

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1HAKAN YILDIZ (A)MISTER STORM142813814016415816319.4753.43
2BURAK AVERBAK (A)LORD OF PERA (USA)215241110172016.2838.14
3AHMET ÇELİK NURKO9349141513121232106992629.1763.69
4NEVZAT AVCİ (A)KANAS11709611411610712317.9547.52
5ADEM ASLAN (A)POWER SURPRISE11771111068812010818.4445.28
6MÜSLÜM ÇELİK URALINOĞLU373545045842140032724.3155.05
7METİN HAMEDİ (A)FORTE214201522292116.3650.00
8FURKAN YÜKSEL METROPOLITAN900103106106999623.2256.67
9MEHMET KESKİN (A)BULLET PROOF661635853514518.3140.85
10KAAN SARI (A)ASLANCAN24--13-0.0016.67
11M.C.DEMİR (A)DISTANT HERO171111111.7629.41
12SERCAN TIRPAN (A)DARONBEY12639711210511711416.5543.15
13HÜSEYİN ŞİMŞEK KUROSAWA163812212313813815214.9641.09

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.