20 Nisan 2016 / İstanbul - 7. Koşu - Jokey Analizi

Maiden / 3 Yaşlı İngilizler / 1400m / Çim / Pist: Normal

📅 20 Nisan 2016

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1AYHAN KURŞUN ADABEYI (IRE)587767762268266962822.1055.78
2GÖKHAN YILDIZ BANGKOK8819647734786884101815.6646.14
3BURAK AVERBAK (A)BLACK ORPHAN645776162686921.4052.25
4AKIN SÖZEN BUNGALOW113401348140013631269125824.2358.54
5HALİS KARATAŞ FINAL COUNTDOWN212385720398731472393177645.7180.15
6VAHDETTİN KAPLAN KURT TO KURT (IRE)399313343333516.0443.86
7GÖKHAN BEKTAŞ LION AMED244016216019019819113.2036.93
8SELİM İPEK MAKEDONYA244417918518819325714.8941.00
9MEHMET KAYA SHOWE BEGINS161002351219420331913167228.2363.12
10ALİ KAÇMAZ (A)STALLION FALCON1047961091029310419.5848.14
11DENİZ YILDIZ STORMBORN119310610714912314517.8552.81
12HIŞMAN ÇİZİK (A)THATS THE MOMENT499703660484121.2451.10
13MUSTAFA MANAV (A)BAHTIM266161919162913.1637.22
14RAMAZAN ARSLAN (A)ÖZGÜ440333346433915.0044.09
15GÖKHAN GÖKÇE SAFKAN891486093793998592020.1652.06
16FURKAN YÜKSEL STAR GIRL112312812312912412522.3556.01

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.