26 Haziran 2016 / İstanbul - 6. Koşu - Jokey Analizi

G 1/TR / 3 Yaşlı İngilizler / 2400m / Çim / Pist: Normal

📅 26 Haziran 2016

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1M.BARZALONA ABBAS YOLCU--------
2MURAT GÜNDÜZELİ ANGEL HORSE5701167061765232.6365.79
3GÖKHAN KOCAKAYA COOGER87211279113011091066103827.6264.47
4İLKER SOYAD FAIR MONT244821623423425227218.3849.35
5AHMET ÇELİK GRAYSTORM9905154714051308114697229.8064.39
6DENİZ YILDIZ ILDIR BEYI (IRE)139111812216514617317.2552.05
7RICARDO SANTANA JR. IMPULSIVE--------
8Y.BİLİK MEMEDİM17512715181710.8639.43
9BARIŞ KURDU MIDNIGHT MAGIC13411107161115.6741.04
10KADİR TOKAÇOĞLU MY ROYAL SUN731490682378363857923.6450.98
11MUSTAFA ÇİÇEK RADYOCU324539242841538535725.2760.92
12Ö.KAYA ROCKET MAN129718917616717414028.1465.23
13U.POLAT SERSERİ9401521621431167933.4069.36
14AKIN SÖZEN TEMSİL115841394143014081294128224.3858.77
15AYHAN KURŞUN THE LAST LEGEND592468262868867663422.1155.84
16ÖZCAN YILDIRIM VICTORY IS OURS11469146813531336124799224.6055.77
17GÖKHAN GÖKÇE WAR LEGEND907087796195699993420.2652.12
18MEHMET KAYA WIRETOP162962389222320591938168928.3063.19
19HALİS KARATAŞ WOLF PRINCE213785756402231642410178845.7480.18
20TOLGA YILDIZ YILMAZHAN308926624128727730216.4144.45
21SELİM KAYA FOULITA128302752220317091396109738.6271.37
22ERHAN YAVUZ İPSİZ KIZ112931455141012961198106625.3756.89

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.