28 Ekim 2016 / İstanbul - 9. Koşu - Jokey Analizi

SATIŞ 2 / 3 Yaşlı İngilizler / 2000m / Sentetik / Pist: Normal

📅 28 Ekim 2016

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1BURAK AVERBAK BLACK WASP1051115959811110119.9849.48
2AHMET ÇELİK GOYCOCHEA103411626148513791211101530.0864.95
3U.POLAT TAMERCAN11761842011721579932.7469.13
4T.KOYUNCU (A)TOLGAHAN32-15413.1334.38
5GÖKHAN YILDIZ SADO BY SADO9128670753813914105415.5946.06
6TOLGA YILDIZ MONTELLA330829026530229432416.7844.59
7MUSTAFA MANAV (A)STAR GIRL532404251435315.4143.05
8DENİZ YILDIZ FLY TIME171314614921118321017.2252.48
9HALİS KARATAŞ LA NOUBA217145857408632182447181745.7980.25
10AYHAN KURŞUN PARAMOUR642173168575475268822.0556.22
11METİN HAMEDİ LIGHT IN BABYLON575344449635513.5742.61
12MEHMET KESKİN GOLD EAGLE156216214414814114419.5947.31
13DANYAL KAYA (A)DERT ETME451-4162.2226.67
14SELÇUK AKBULAT (A)MUFASA1242667384948411.1932.29

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.