14 Ocak 2017 / İstanbul - 7. Koşu - Jokey Analizi

Maiden/Dişi / 3 Yaşlı İngilizler / 1200m / Sentetik / Pist: Normal

📅 14 Ocak 2017

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1SELÇUK AKBULAT (A)ASTA1277687887978711.4332.65
2GÖKHAN GÖKÇE ASUNAZ952592310071012105498420.2652.28
3METİN HAMEDİ BARBAYANNI636384853665813.5241.35
4MEHMET KAYA CRAPPY167042439228421211988172128.2763.18
5DOĞUKAN SAV (A)EYWA613435956556316.6445.02
6HAKAN YILDIZ GLORY LADY182616017119319620118.1350.44
7BURAK AVERBAK IMPASSABLE GIRL117012010111612511418.8949.23
8FURKAN YÜKSEL KILL BILL166717718019218517921.4254.77
9MEVLÜT KURT (A)NEW GARDEN6--1110.0050.00
10MUSTAFA MANAV (A)PRENSES DEFNE549424253455415.3042.99
11GÖKHAN YILDIZ SHIKIBU9264678763827932107515.5546.15
12ÖZCAN YILDIRIM WEST LIFE120921594146014181326104325.2656.57
13ADEM ASLAN WIND RACER179015215714816715817.2643.69
14MÜSLÜM BAYDAN (A)YİĞİTALP117312814515013313023.2758.48

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.