11 Mart 2017 / İstanbul - 4. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15/Dişi / 4 ve Yukarı İngilizler / 1400m / Sentetik / Pist: Normal

📅 11 Mart 2017

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1MAZLUM PİR DEMİR (A)FLY TIME482462632454014.9439.21
2OKAN GÖKÇE (A)LIFETIME729566860645117.0141.02
3ONUR YILDIZ (A)VİRA VİRA121010611012312012617.8548.35
4FURKAN KARAKURT (A)SCARF18513810111911.3532.97
5AKIN SÖZEN LIGHT FOOT120861480150714891356132624.7159.23
6HALİS KARATAŞ ISKRA (GB)219785945414732572475182945.9280.32
7FURKAN YÜKSEL STRIKE THE SWORD180719519421019719821.5355.01
8METİN HAMEDİ STEELROSE672415255746213.8442.26
9MÜSLÜM BAYDAN MAYSAPERA126313615815814514523.2858.75
10SELÇUK AKBULAT (A)CORSICA1299737987998911.7032.87
11SEFER DEMİR (A)CHARMANT1094510678.2629.36
12BERKAN ÇIĞLA (A)BAILANDO36312-311.1125.00
13A.CAN İŞLEYEN BETÜL HANIM9496890941077816.6546.05
14ZÜLFÜKAR KARABULUT (A)GOLD EAGLE26011111711208.4626.92
15ADEM ASLAN LOLION185915415915317116616.8443.20

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.