18 Mart 2017 / İstanbul - 7. Koşu - Jokey Analizi

Maiden / 3 Yaşlı İngilizler / 1500m / Sentetik / Pist: Normal

📅 18 Mart 2017

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1DENİZ YILDIZ ADENİM196017018024821723217.8653.42
2AHMET OLUK BABA AYHAN497305451283016.9038.83
3SELİM İPEK CREED265018921220321227715.1341.25
4MUSTAFA MANAV (A)DAIMON590454456505815.0842.88
5ONUR YILDIZ (A)ERPRESS123210711812612012818.2648.62
6HALİS KARATAŞ ETTORE219975953415132592477182945.9380.32
7FURKAN YÜKSEL EXRANGER182519719621019920221.5355.01
8TOLGA YILDIZ FIRTINA TOYNAK356731930433132234517.4745.44
9BURAK AVERBAK GARDİYAN125612010612313512117.9948.17
10ÖZCAN YILDIRIM GRAND EFE122201625148214341354104825.4356.82
11SİNAN ÖZEN JOHNNY HANDSOME511146152555252756619.2951.48
12METİN HAMEDİ OLIMPOS676415355746313.9142.31
13HIŞMAN ÇİZİK TEEN WOLF150117613315214413320.5949.17
14DOĞUKAN SAV (A)TROMOS698516871657117.0546.70

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.