13 Mayıs 2018 / İstanbul - 9. Koşu - Jokey Analizi

G 1/Erkek / 3 Yaşlı İngilizler / 1600m / Çim / Pist: Yumuşak

📅 13 Mayıs 2018

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ERHAN YAVUZ AFTER FOREVER114071469143013121212108025.4157.01
2FURKAN YÜKSEL AGA OSMAN297232933032834735722.1756.90
3HALİS KARATAŞ BODYGUARD HERO (USA)228206207432733792576188246.1680.50
4GÖKHAN KOCAKAYA CİVANIM102751551139413561256123828.6666.13
5SADETTİN BOYRAZ CORCOVADO186522560250123232222168827.1360.55
6ADEM ASLAN DARKHOLM223217218517619620315.9941.76
7ÖZCAN YILDIRIM DISTANT SHINING132311830168115821492113226.5458.33
8AYHAN KURŞUN HEP BERABER777489082692392884822.0756.79
9U.POLAT KATMA DEĞER182932031328023514734.6170.80
10AKIN SÖZEN MONTANA131661639165116381504145024.9959.87
11ONUR ÖZTÜRK PROXY676947556860365864415.4143.55
12MUSTAFA ÇİÇEK RHYTHM DIVINE528073075268965155928.0764.03
13AHMET ÇELİK RUN AND WIN115981889171515671383114231.0766.36
14SELİM KAYA SHARPA133372876229518011448115038.7771.76

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.