9 Ekim 2019 / İstanbul - 8. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 4/Dişi / 3 Yaşlı İngilizler / 2100m / Sentetik / Pist: Normal

📅 9 Ekim 2019

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1GÖKHAN KOCAKAYA MY BLITZ117451890165715601426137930.2067.36
2ÖZCAN YILDIRIM ALLORA146652194195318041651125428.2860.39
3DENİZ YILDIZ ELAGÖZLÜM356728629339436939416.2348.67
4MEHMET KAYA LAST MY GIRL190042810264224412288197528.6963.97
5METİN HAMEDİ MISS SERITANA14587210611115414712.2140.47
6DANYAL KAYA (A)OKİNAVA879859889908920.8251.31
7TOLGA YILDIZ PERAMUS599968863562959759022.0552.33
8GÖKHAN YILDIZ PRINCESS NIL104467328509211033119915.1445.33
9İLKER SOYAD PRINCESS SABA311629430730032433319.2950.00
10GÖKHAN GÖKÇE SON EYLÜL113711144123012021280120720.8853.32
11ALİ KAÇMAZ THUMBS UP322731032833731435919.7751.07
12BURAK AVERBAK WHITE WATER226717316720823722415.0044.51

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.