14 Ekim 2020 / İstanbul - 8. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 3 / 3 Yaşlı İngilizler / 1300m / Sentetik / Pist: Normal

📅 14 Ekim 2020

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1MEHMET KAYA ENVER197632944275325452376205728.8364.13
2ADEM ASLAN LION GUARD325422925624829830514.9041.06
3BURAK AKÇAY (A)FİLANDOZ1106101103999910518.4445.84
4ÖZCAN YILDIRIM LA QUERDA154242351208819101757132628.7861.15
5FURKAN YÜKSEL UNTIMELY459246049050452456920.6955.47
6GÖKHAN KOCAKAYA MAGIC MAN127912101186817251559148631.0368.32
7AKIN SÖZEN SENARA ACERO157501986199919851878176225.3061.02
8MÜSLÜM ÇELİK MORO KRIS833611491091104798884226.8761.38
9METİN HAMEDİ INDIAN SMOKE18299912813818717312.4139.64
10ONUR YILDIZ CRESCENT STAR347332536635435537419.9051.08
11GÖKHAN GÖKÇE FREE BIRD120471231129912731364128621.0053.57
12ALİ KAÇMAZ FLASH KNIGHT413640743543542946120.3652.39
13HALİL YOLAÇICI (A)MAI TAI2285899235.7023.68

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.