13 Kasım 2020 / İstanbul - 7. Koşu - Jokey Analizi

SATIŞ 3 / 3 Yaşlı İngilizler / 1300m / Sentetik / Pist: Normal

📅 13 Kasım 2020

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1DANYAL KAYA (A)ASLAN KADİR139812015714314212719.8149.28
2TOLGA YILDIZ ELBRUZ686680474674169068522.5853.39
3MEHMET KAYA ENVER198722964277125592389206928.8664.17
4AKIN SÖZEN ETYOPYALI158261998201219921891177125.3461.06
5GÖKHAN BEKTAŞ KHAN OF THE SEA343022221925829027312.8636.79
6AYHAN KURŞUN KINGDOM OF FIRE100361210112512111235108923.2758.49
7GÖKHAN GÖKÇE FOLGORE121131241130512831368129321.0253.58
8ÖZCAN YILDIRIM LADY MAYA155162366210519201766133628.8261.18
9BURAK AVERBAK WIN FOR ELİF262718919123126125214.4742.79
10ADEM ASLAN STARLORD329823126424830131315.0141.15

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.