9 Ekim 2026 / İstanbul - 10. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15/Dişi / 3 Yaşlı İngilizler / 1400m / Çim / Pist: Normal

📅 9 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ERTUĞRUL CANKILIÇ (A)HAMA DESTINATION970130114109828925.1554.02
2ERHAN AKTUĞ WASABI519951650151555156519.5650.93
3MEHMET KAYA HIZKESEN256823930368233423136278429.6465.70
4AKIN SÖZEN SILLAGE212452844282727542600242226.6963.29
5HALİS KARATAŞ LADY BEGÜM268397267513739923040224246.2280.77
6BERKANT GÖKÇE (A)SHINING LIFE166811714715013018115.8343.47
7HIŞMAN ÇİZİK ANGEL OF TIME114121483144914791371124725.6961.59
8ALİ YILDIZ HILDA620379776972272766125.2559.26
9VEDAT ABİŞ MOON STREAM68701401113896493471936.9675.05
10ENES BOZDAĞ VICTORY GIRL180317717515519417619.5248.64
11ADEM ASLAN RUN LOLA RUN574641549850055157915.8944.26
12HAKAN YILDIZ SENSHI AMAZON385326932536437640915.4245.24
13ALİ KAÇMAZ PINK FLOWER705562671976671977919.0651.16
14RECEP KETME (A)MY FOUNTAIN1299919312912913614.1644.50
15CEMAL PASO FLIGHT DIVINE278918124826026427115.3843.89
16GÖKHAN BEKTAŞ BRILLIANCE489328629035441038311.7735.21

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.