16 Ekim 2026 / İstanbul - 3. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 17/Dişi / 3 ve Yukarı İngilizler / 2200m / Sentetik / Pist: Normal

📅 16 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ZÜLFÜKAR KARABULUT (A)STASERA241314915917818923612.7637.75
2ERTUĞRUL CANKILIÇ (A)ACOUSTIC SONG999133117114869325.0354.35
3HALİS KARATAŞ NAERYS268527271513939933042224346.2280.77
4FATİH SULTAN MEHMET SANSAR CRAZY TİZ200718218219623223018.1450.92
5MEHMET KAYA CALEDONIE256933932368233463137278429.6365.70
6GÖKHAN BEKTAŞ QUIET RIVER490228629235441038411.7935.21
7ERHAN AKTUĞ RICHWOOD522251850451755356619.5750.90
8ADEM ASLAN KARA THRACE576141650150055158015.9244.23
9BURAK AKÇAY MARISCAL251220121122523124016.4044.11
10HAKAN YILDIZ CHARLIE THE FIRST385426932536437640915.4145.23

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.