21 Ekim 2026 / İstanbul - 10. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 19 / 3 Yaşlı İngilizler / 1500m / Sentetik / Pist: Normal

📅 21 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1KAANCAN GÖKÇE (A)GLONASS184212214319117116214.3942.83
2YİĞİTCAN GÖKÇE (A)MAGGIE132110612312412916217.3448.75
3AYHAN KURŞUN NO MORE SORROW156092172189119691911173026.0361.97
4AKIN SÖZEN DANCING KING212802848283427572605242626.7063.30
5MEHMET SALİH ÇELİK DEEP OF ANCESTOR578492383279964066730.3466.75
6ERTUĞRUL CANKILIÇ (A)HEAVEN TIME1017135120118869625.0754.57
7ZÜLFÜKAR KARABULUT (A)FIRST MAY241814915917918923612.7437.72
8ÇAĞLAR TAŞCI (A)İTALYANO783275246537810.0932.69
9BARAN ÇETİN (A)KALMERA13049511810.0028.46
10ADEM ASLAN MY FAIRY576941750250155258215.9344.27
11BURAK AKÇAY MY FOUNTAIN251820121122623324016.3644.12
12ENES BOZDAĞ SKY BLAZE181917817515819517719.4148.54
13BERKAY BÜLBÜL (A)SWEET LADY558464643755316.4947.13
14EMİRCAN AVŞAR (A)PHANTOM RULER32712161619298.5628.13
15UĞUR LEVENT (A)BORAN88435335363537.6926.81
16ALİ KAÇMAZ COSAS707062872276772078019.0951.16
17ALİ YILDIZ CIRCUIT BREAKER625179977473273166725.1659.24
18ERHAN AKTUĞ DOLORES HIDALGO523552050451855556719.5650.89

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.