14 Temmuz 2018 / İzmir - 8. Koşu - Jokey Analizi

Maiden / 3 Yaşlı İngilizler / 1900m / Kum / Pist: Normal

📅 14 Temmuz 2018

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1MUSTAFA ÇİÇEK AKSAKALLI546775277671467757827.9563.97
2F.ÇAKAR ALOŞUM328263337363317.9950.30
3FEYZULLAH AVCI ALTINCI HİS239718018817315420815.3537.67
4C.GÖKÇE (A)CONGENIAL SON658486177626616.5747.72
5NECATİ DARÇIN (A)CRAZY MIND387221730183010.0830.23
6SİNAN ÖZEN CUPIDS ARROW605854162767162168119.2851.85
7ONUR YILDIZ DIFFICULT MOMENT225121323022121523919.6849.67
8ATAKAN CEM DAĞDEVİREN FULL TIME NOW980961329311011823.2756.02
9SEFER SOYSAL NOAH SELECTION161-2--6.2518.75
10GÖKHAN İREM BODUR (A)PYTHAGORAS2111431214168.0627.96
11MAHSUN TURAN (A)SPRING THE SUN711818182697922.7855.13
12MUHARREM OK (A)WOUNDED696305853756912.6440.95
13GÖKHAN GÖKÇE YILDIZHAN AĞA105381028113211151171109420.5052.57
14ÇETİN OK BIG EAGLE GIRL491437740845450250015.9745.60
15DORUKHAN PALAUR BUZ NEFES140214211412511713118.2644.86
16MEHMET GÖNÜLTAŞ KORYILDIZ342524730030629732915.9743.18
17MAZLUM PİR DEMİR (A)NİLOŞ102010177941057717.4544.51

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.