18 Ağustos 2019 / İzmir - 4. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 1 / 2 Yaşlı İngilizler / 1200m / Kum / Pist: Normal

📅 18 Ağustos 2019

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1FEYZULLAH AVCI BEAUTIFUL DREAMER253418619618417121715.0737.65
2ERHAN YAVUZ BEORNET119311534150113801274114525.4457.28
3BARIŞ KURDU BLACK PANTHER125218314912314311626.5257.03
4AHMET OLUK DASİF SKY1001699189708015.9839.86
5BURAK AVERBAK DEMBE218816816120223021815.0444.74
6MERTCAN ÇELİK (A)FOLKART SOCIETY71811497100727729.3964.07
7TOLGA YILDIZ GANYMEDE586467161261758557821.8852.23
8HALİL ALTIN NALBANT KAYA171514415215814115517.2643.73
9ADEM ŞEN CESUR CAFE161515119018518018321.1155.05
10ONUR YILDIZ MISKY BABY294228230429429531419.9250.61
11MUHARREM OK (A)RIVER OF TUNA107755828010611112.7240.30

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.