4 Temmuz 2020 / İzmir - 5. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 17 / 4 ve Yukarı İngilizler / 2000m / Kum / Pist: Normal

📅 4 Temmuz 2020

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1BERKAN ÇIĞLA (A)HARUNHAN535393649453914.0238.88
2FURKAN YÜKSEL TOPANGA439143647348050254720.7055.52
3SİNAN ÖZEN RECO720565174481175181019.3652.28
4İLKER SOYAD STRABON326430032431634135019.1249.97
5ONUR YILDIZ KOMSHU329030834533533235419.8550.88
6ALAATTİN KÜRÜNDÜK FOREVER HERE201516115513917220115.6841.09
7ATAKAN CEM DAĞDEVİREN PETTIT BLUE177515620217617920120.1751.49
8MUHARREM OK (A)JAK VJETAR124766909412412312.5139.86
9DORUKHAN PALAUR DYMAXION194417716117217018517.3944.50
10METİN HAMEDİ TEK DADAŞ16809312113117515812.7440.36
11MERTCAN ÇELİK ÇINAR BEY145618717918716015725.1459.75
12ALPEREN OLUK (A)JİNET8999986104928620.5851.95
13FURKAN KARAKURT (A)DÖKERLİZ107394969211111617.7147.44
14CEM ŞEN DEMİRRIFKI1006495874778910.6434.49
15AHMET OLUK GRAY WOLF1114839696829316.0740.39
16NEVZAT AVCİ LIVING FOR LOVE448440645351048853219.1653.28
17ADEM ASLAN ÖZGÜR REİS312622425024128628415.1641.11

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.