13 Eylül 2020 / İzmir - 6. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 2 / 3 ve Yukarı İngilizler / 1200m / Kum / Pist: Normal

📅 13 Eylül 2020

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1OKTAY KIZILDAŞ (A)HASANEFE756216210.6722.67
2KADİR TOKAÇOĞLU VICTORY RHYTHM980713571208110991880126.1554.99
3NEVZAT AVCİ DENİZYILDIZI475044148253553555719.4353.68
4BARIŞ KURDU FRIGHTEN144121017114216813026.4456.97
5FIRAT ARSLAN (A)ERENDIRA751586152858815.8545.81
6MUHARREM OK (A)LADY PAPION129666919412812612.1138.97
7ONUR YILDIZ SERPİNTİ339831835534734636719.8151.00
8ALİ ALPAGUT KING OF UTKUN784648371779018.7549.11
9AHMET OLUK LUNA PIENA116286103103879416.2740.71
10FEYZULLAH AVCI ELİRA SULTAN260318719818817422114.7937.19
11ARİF OKAN PAZAR (A)NEVALİ CORİ818928698747821.7652.32
12MUHAMMED BURHAN ÖNCEL (A)MISS COCO48-14122.0816.67

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.