19 Aralık 2020 / İzmir - 7. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 16 / 3 ve Yukarı İngilizler / 1400m / Kum / Pist: Normal

📅 19 Aralık 2020

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1BEKİR MERT MIRIK (A)CONGENIAL SON8829193971048920.8653.74
2MEHMET KAYA SPEED FORCE200022985278525752407208628.8564.18
3MUHAMMED BARAN ÇAKMAK (A)LOOK STAR1058706272849812.4836.48
4MUSTAFA ÇİÇEK POKER FACE779111131117106097782428.6265.34
5AHMET OLUK RUNNER SUN120989107108899616.2140.45
6BURAK AVERBAK APRIL BLESSING268319219723626525914.5042.83
7MERTCAN ÇELİK HASANEFE185022823822521319525.1959.41
8ONUR YILDIZ TROJEN FLY359833538237136338819.9351.11
9DORUKHAN PALAUR WORLD FAST206318516618417619617.0143.97

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.