9 Aralık 2016 / Kocaeli - 8. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 4 / 3 ve Yukarı İngilizler / 1200m / Kum / Pist: Normal

📅 9 Aralık 2016

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1O.KALYONCU (A)BARRERA35-11322.8620.00
2MÜSLÜM BAYDAN (A)LEO107711713212912512123.1257.94
3N.EREN (A)FORT LAUDERDALE302241713.3353.33
4SİNAN ÖZEN BABACAN494044250353551255019.1351.46
5DENİZ YILDIZ AKFIRAT180015315622020022117.1752.78
6GÖKHAN YILDIZ ERSELÇUK9197675758822920106415.5846.09
7METİN HAMEDİ MY GRAND BOY611364651645713.4241.57
8ÖZCAN YILDIRIM HEADWAY119911570144914001315103625.1856.46
9MUSTAFA ÇİÇEK SONKARAR370345649846743639825.7660.90
10HIŞMAN ÇİZİK TOYGAR133116611814313511521.3450.86
11ADEM ASLAN (A)SECRET PRESS173214815014416215417.2143.76
12TOLGA YILDIZ DOCTOR HOUSE339529727731230133416.9144.80
13HALİL KALINYILMAZ (A)ACE OF SPADES21781916212312.4440.09
14FURKAN HİM (A)GOLD SILVER24065914164.5820.83
15AHMET ARSLAN JUNGLE LION145510712012412916415.6044.26

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.