30 Aralık 2016 / Kocaeli - 8. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 16/Dişi / 3 ve Yukarı İngilizler / 1900m / Kum / Pist: Sulu

📅 30 Aralık 2016

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1UMUT BARLIK (A)DECOLTE13981014101012.9537.41
2ZÜLFÜKAR KARABULUT (A)KOMSHU2519111710197.9726.29
3ADEM ASLAN (A)BALLINUR177115015414716415717.1743.59
4ONUR YILDIZ (A)AMAZING LOVE10317789979610516.1045.00
5GÖKHAN GÖKÇE LADY FALCON949492310051006104997920.3152.26
6MÜSLÜM BAYDAN (A)PRINCESS ADA113412213813913112722.9357.94
7FURKAN YÜKSEL KONIGIN163517317318918417521.1654.68
8HIŞMAN ÇİZİK KAŞEN135916612014413511621.0450.11
9GÖKHAN BEKTAŞ LION BLEU260117017319921820613.1937.14
10A.CAN İŞLEYEN LONGLIVE9056885911047316.9146.52
11BURAK AVERBAK MISS TURKEY114812010011212111019.1649.04
12D.AYDOĞAN (A)YURDAKAN362162315242610.7728.73
13METİN HAMEDİ MAYSAPERA628374653655813.2241.24
14AHMET ARSLAN LADY FORCE146710712212412916515.6144.10

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.