14 Mart 2017 / Kocaeli - 6. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1900m / Kum / Pist: Normal

📅 14 Mart 2017

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1SERHAT GÖKÇE (A)ÖZBAYHAN--------
2ADEM ŞEN (A)MEGAS82186981029310122.4158.47
3EDİZ ARSLAN (A)HERO ADMIRAL8789092811049220.7352.28
4DOĞUKAN SAV (A)BEAUGAZON689506670637016.8446.30
5TOLGA YILDIZ HERCULES355831830233132034517.4345.42
6MÜSLÜM BAYDAN KONIGIN126813615915814614523.2658.68
7ONUR YILDIZ (A)POWER OF BROTHERS121910711312312012818.0548.48
8FURKAN YÜKSEL PARLAN181519619421019819921.4954.93
9METİN HAMEDİ INVINCIBLE KING674415255746313.8042.28
10CEM ŞEN THE CHAMPION418222131363110.2933.73
11MUSA KEMAL CEYLAN (A)ERSELÇUK111111-18.1836.36

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.