26 Haziran 2018 / Kocaeli - 7. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1500m / Kum / Pist: Normal

📅 26 Haziran 2018

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ALPEREN OLUK (A)ASTANA241182323242517.0146.89
2MAZLUM PİR DEMİR (A)YAYLALI9769470921007416.8044.06
3M.S.BADIŞOĞLU BLACK ADLER688897992756824.4258.58
4SERCAN TIRPAN NEW TRANSATLANTIC172213115614915617016.6744.25
5Ö.AHLAT MEGAFORCE10----10.0010.00
6TOLGA YILDIZ HUNZACH DANCER467148144046744045819.7248.94
7ONUR ATMACA WARM BLOODED244517323721626126316.7747.03
8GÖKHAN YILDIZ KAVACIK BEYİ9882700812874983113515.3045.58
9SELİM İPEK MARMARAY287221023721923629315.5641.61
10FURKAN YÜKSEL SKY MASTER309533634434036237221.9756.67
11MAHİR ŞAHİN (A)GOLIATH550304647475613.8241.09
12ONUR YILDIZ ROYAL SET221321022521721023719.6649.66
13GÖKHAN BEKTAŞ NICANOR296620319622424423913.4537.29
14A.CAN İŞLEYEN ADALSON11767510210412410215.0543.11
15NEVZAT AVCİ PAKBEY297926227632432234918.0651.46
16FURKAN HİM (A)KING BURAK41619152629348.1729.57

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.