19 Temmuz 2018 / Kocaeli - 7. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15/Dişi / 3 Yaşlı İngilizler / 1500m / Kum / Pist: Normal

📅 19 Temmuz 2018

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ERHAN YAVUZ FREE POWER115371483144813281227110225.4157.10
2FURKAN YÜKSEL ALESSANDRA318034835734636838122.1756.60
3MUSTAFA ÇİÇEK ELLIANNA548875678171867858028.0164.01
4NURETTİN ŞEN ELAZIĞ GÜZELİ170571875185018131844184021.8454.07
5M.C.DEMİR (A)QUEEN LEONESSA258111623252610.4739.15
6YUNUS EMRE YÜKSEL (A)ANITA BLAKE40214212119308.7126.12
7DENİZ YILDIZ TOLDO297025526134931533817.3751.11
8NEVZAT AVCİ ADABÜKÜ302326628132732735518.0951.47
9KAAN YAVUZ (A)THREE CAT16-----0.000.00
10GÖKHAN BEKTAŞ TURKISH CHROME298620419622524624013.4037.21
11A.CAN İŞLEYEN TRY MY11937510310612510414.9243.00
12GÖKHAN YILDIZ LAST PRINCESS9905700815876985114015.3045.59
13BURAK AVERBAK CHLOE176615014217418918016.5347.28
14V.YÜCEL HOPPA9128580819910118.0948.90
15MUSA KEMAL CEYLAN (A)SEAFACE118244465.0816.95

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.