11 Haziran 2019 / Kocaeli - 3. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 3 / 4 ve Yukarı İngilizler / 2000m / Kum / Pist: Islak

📅 11 Haziran 2019

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1MAHSUN TURAN (A)BIG MAN9591031011139610021.2753.49
2T.ÜNLÜTÜRK (A)BLACK ADLER21156622265.2130.81
3A.CAN İŞLEYEN OĞLUM OZAN14099312612314512715.5443.58
4HALİL ALTIN SARI EFE165314114915313814717.5444.04
5DOĞUKAN SAV (A)ADALSON146011314814214813817.8847.19
6VELAT DEMİR ODDJOB227716219117819619315.5040.40
7BURAK AVERBAK KOCA BAYRAM212716815819822520815.3344.99
8GÖKHAN YILDIZ LORD COMMANDER102997268459111020118615.2545.52
9D.AYDOĞAN FAST FORWARD11791061011201129317.5645.12
10UMUT BARLIK VIKING MAN790867488697420.2549.49
11SİNAN ÖZEN LE CHIFFRE661159467473269075019.1852.03
12MAZLUM PİR DEMİR (A)SWEET VOICE1232118901071259716.8843.59

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.