13 Ekim 2026 / Kocaeli - 8. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 19 / 3 Yaşlı İngilizler / 1400m / Kum / Pist: Nemli

📅 13 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1BERKANT GÖKÇE (A)LEGACY OF HENRY167311714715013018115.7843.34
2HALİT GÖKÇE (A)ARSLAN KAN139462641111461279.0436.59
3KAANCAN GÖKÇE (A)FINALLY IDYLL183412214319016916214.4542.86
4MUHAMMED MİR BİLGİN NO MORE SORROW76221155102493588878928.5962.86
5MAHMUT TURAN ASTRA LUMINA653455260567270264717.7148.64
6GÖRKEM ÖZÇELİK SECRET SAVER561355560463967163820.6555.35
7ONUR ATMACA ZELİNDA529534845949154358515.2445.82
8CANER TEPE QUİEREME251817919421122723614.8141.58
9ENES BOZDAĞ SİNCAP181217717515619517619.4348.51
10ADEM ASLAN ŞAHİKA MARA575641550050055157915.9044.21
11ÖMER FARUK ÖZEN (A)BORAN121613414812411913223.1954.03
12KADİR TOKAÇOĞLU PRINCE OF THE SUN130671874165515271270109227.0156.77
13GÖKHAN BEKTAŞ BOLD STAR489828629135441038311.7835.20
14EFE AKPINAR (A)MY STAR GIRL725595558748315.7245.38
15ALİ YILDIZ UNDEFEATABLE622079776972572966525.1859.24
16CEMAL PASO BIRD CAGE279818124926026427215.3743.82

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.