20 Ekim 2026 / Kocaeli - 8. Koşu - Jokey Analizi

Maiden/DHÖW / 3 Yaşlı Araplar / 1200m / Kum / Pist: Normal

📅 20 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1ADEM ASLAN BEKATA576641650250155158215.9244.26
2MUHAMMED MİR BİLGİN KORMAN ŞAH76381160102593589179228.6162.88
3RECEP KETME (A)ASRAL1307929413013013614.2344.53
4MEHMET ALİ AYDIN (A)EMİR EL ZAMAN341441116282.3518.48
5CEMAL PASO ESDRAGON280118124926026527215.3543.81
6ALİ YILDIZ KAYALARIN ASLANI624679877373173066725.1559.22
7MAHMUT TURAN ORUNBAY653755260567270264717.7048.62
8SİNAN ÖZEN RULER STONE891277692098496098819.0351.93
9DENİZ BUDAK (A)SENAN220-436211.8215.45
10ÖMER FARUK ÖZEN (A)SERT KOŞU124013515212512213523.1553.95
11SAMETCAN YAZICIOĞLU (A)KIZILKULE91223484.4020.88
12ÇAĞLAR TAŞCI (A)CANGÜR781275246537810.1232.78
13RÜZGAR YILDIZ (A)DEMİR VARGAS128216762.3417.19
14CEM ALTUN NURİYE YENGE250217420324823826415.0745.04

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.