6 Mart 2017 / Şanlıurfa - 7. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 17 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1900m / Kum / Pist: Normal

📅 6 Mart 2017

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1MAHSUN TURAN (A)EBU EMİR315292432293616.8347.62
2İSMAİL KATI (A)ROYAL ASHLEY13049210212210211514.8840.87
3MEHMET AKYAVUZ SELAHATTİNBEY373735837736440132819.6748.92
4R.YILDIRIM (A)SEA HORSE839486150677612.9936.00
5MAHMUT ÜNLÜ DELİ NUSRET312528426830231831117.6647.46
6HALİL POLAT HIGH TREE236617622821125526317.0847.89
7NECMİ ALTIN FALEZ454056654749244546224.5255.33
8MENDERES AVŞAR ANIZARBOS768747876547819.7946.88
9E.KILIK OCEAN RAIN18591311171611.8935.68
10HASAN DEMİRTAŞ MARUF BEY787586569737715.6343.46
11Ş.KAPUCU (A)INKASSATOR134541496.7217.16
12HALİL PARILDAR FIRST IS FIRST243514017416821624412.9038.69
13KEMAL KURT SEA DRAGON14326573941121339.6433.31
14MUHAMMED BARAN ÇAKMAK (A)FINAL TRY (USA)341122-5.8817.65
15FERİT YARDIMCI NASİPLİ532457348251049147119.8247.46
16MAHMUT TURAN FOR THE REST285020923526330423615.5843.75
17HÜSEYİN ŞANLI (A)NOW OR NEVER57526293541329.5728.35
18EMRE AKKILIÇ (A)KIZILYILMAZ103113391.9416.50

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.