24 Ekim 2018 / Şanlıurfa - 9. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 4/Dişi / 3 Yaşlı İngilizler / 1400m / Kum / Pist: Normal

📅 24 Ekim 2018

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1BURAK BEKTAŞ (A)OPRAH606626580636320.9654.95
2İSMAİL KATI DOLLY LOVE179112513215014414914.3539.08
3İSA AKYAVUZ (A)PEEKAY513585045433621.0545.22
4TOLGA YILMAZ (A)BELLA CAVALLO35513192833379.0136.62
5R.YILDIRIM (A)DIREJKIZI12786686888911311.8934.59
6FETHULLAH FELHAN (A)EZCAN633464344595614.0639.18
7FERİT YARDIMCI MAVİŞ641476662663358256321.7049.42
8CANER TEPE (A)MY VALLEE935706962767414.8737.54
9MAHMUT ÜNLÜ SPARTAN İLAYDA359832731135636134517.7347.25
10MEHMET DOĞAN STAY STRONG229919323121124318518.4446.24
11MENDERES AVŞAR FLICKAM137413613613210612819.8046.43
12KEMAL KURT POWER STAR218310111914816218010.0832.52
13NECMİ ALTIN SPARTAN HONOR537768164957552954624.7355.42
14E.KILIK KAMİLEHATUN755667048676718.0142.12
15GALİP KILIÇ KIRGÜLÜM646617169697220.4352.94
16HALİL POLAT FINE AFTER287220226125630432116.1246.80

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.