17 Haziran 2019 / Şanlıurfa - 7. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 5 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1300m / Kum / Pist: Normal

📅 17 Haziran 2019

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1FETHULLAH FELHAN (A)TINASOĞLU830565853677013.7336.63
2NECMİ ALTIN FREESIA576174270162756957025.0555.70
3MEHMET DOĞAN CİHANA BEDEL252020925523226919818.4146.15
4HALİL PARILDAR KOCA OĞUL311717320421727229212.0937.15
5MAHMUT ÜNLÜ EL FUEGO375533732537337636217.6347.22
6MEHMET ALİ AKTÜRK TAYLAN HAN224921818222022224117.7948.15
7VEDAT KIZMAZ ARBEDAŞLI273425628128728425519.6449.85
8E.KILIK FALL THE SUN1091899984948917.2341.70
9HALİL POLAT ÖZDEMİR BEY303720826727432133615.6446.30
10HÜSEYİN ALTUNKILIÇ SAMRAVHAN143314313714514514119.5449.62
11ABDULLAH AR (A)BELLA CAVALLO171-357151.7517.54
12İSA AKYAVUZ (A)DUKE OF KENT107013798103948721.9648.50
13MEHMET EMİN DOĞAN (A)EMİCE462213226264511.4732.47
14BURAK BEKTAŞ (A)DELİ NUSRET9189596117989820.8154.90
15MEHMET PARLAK (A)BON BON BORA21327108114.2317.84
16REMZİ DOĞAN THE GRAY259221925225225124418.1746.99

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.