11 Mart 2021 / Şanlıurfa - 7. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 5 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1200m / Kum / Pist: Normal

📅 11 Mart 2021

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1MUSTAFA KEMAL KUMBASAR HUMBARA175515515616118520717.7249.23
2BURAK BEKTAŞ ŞAHİNTER158617017218616716221.5654.04
3AZİZ AKDEMİR (A)DOLCE MOYE1131071710715.0445.13
4MENDERES AVŞAR WEST GROVE236921720921620220517.9844.28
5NECMİ ALTIN AKINŞAH694791586075069569325.5556.33
6YUNUS ÇELİKBAŞ (A)BORDONARO2408111515167.9227.08
7E.KILIK CİHANA BEDEL180116018417816714619.1046.36
8MEHMET EMİN DOĞAN (A)DEM DEM1212104114899811317.9942.74
9YUSUF CENGİZ (A)KOCA OĞUL524334144434714.1239.69
10MEHMET ALİ AKTÜRK LOMBARDI287828424628428129218.4248.19
11MUSTAFA IŞIK (A)STARLORD11657494898010214.4237.68
12REMZİ DOĞAN QUEEN SALIMA301925727828328427717.7245.68
13ABDULLAH ÇANKAYA (A)HOVARDA362162221273110.5032.32
14ALİ ŞENBAHAR (A)FUAT BEY230111216262410.0038.70
15FERİT YARDIMCI HAS YAĞIZ7888100978977772370422.7950.74
16HASAN ALTUNDAĞ (A)EAGLE PAW (USA)797506671786714.5541.66

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.