14 Haziran 2021 / Şanlıurfa - 9. Koşu - Jokey Analizi

Maiden / 3 Yaşlı İngilizler / 1200m / Kum / Pist: Normal

📅 14 Haziran 2021

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1VEDAT KIZMAZ ALPERENBEY325429531333232830918.6848.46
2MEHMET FATİN ASLAN (A)BAŞKAN MURAT146211313311914213416.8343.84
3YUSUF CENGİZ (A)BLACK CASTLE700526055606616.0041.86
4SAMİ KAPLAN HEATWAVE163413213512714015816.3442.35
5MUSTAFA IŞIK (A)KATBE KAT12437796958410513.9236.77
6MENDERES AVŞAR KOPAHİYA245422721122420421517.8544.05
7NECMİ ALTIN KRAL MİDAS713392687977571371325.3056.16
8İSA AKYAVUZ STRONG RUNNER203424119918917717521.6348.23
9HALİL POLAT UÇAN ŞAHİN338322629130835036215.2845.43
10AHMET ARSLAN SHABBY208414216715918522414.8342.08
11HALİL PARILDAR BEAUTY GIRL368620224425431633412.1036.63
12MUHAMMED BARAN ÇAKMAK (A)DELA HAT11247269748810212.5436.03
13HÜSEYİN ALTUNKILIÇ GAME OF THE RISE182718217919018717719.7650.08
14EMRE AKKILIÇ (A)GOBLET OF FIRE1228867481879313.0334.28
15HASAN DEMİRTAŞ HAKKIZ16549212610612614613.1836.03
16FERİT YARDIMCI İNAZAGİ8134104581879575272122.9050.79
17BURAK BEKTAŞ NEV SICH170817418120417817620.7853.45
18HİKMET SARIDAL (A)PRENSES REVNA16958310513014815611.0936.70

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.