21 Haziran 2021 / Şanlıurfa - 9. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 15 / 4 ve Yukarı İngilizler / 1400m / Kum

📅 21 Haziran 2021

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1YUSUF CENGİZ (A)DEM DEM718536256606716.0241.50
2NECMİ ALTIN DOLCE MOYE715592988277771771525.3156.18
3EMRE AKKILIÇ (A)STORM LIFE1244887682899313.1834.41
4MENDERES AVŞAR PROOF STRIKER245722721222520421517.8744.08
5VEDAT KIZMAZ YÜZATLI326529531533433031018.6848.51
6MUSTAFA IŞIK (A)THE DIFFERENCE12557799958410614.0236.73
7ALİ ŞENBAHAR (A)ZIRCONIUM300161821323211.3339.67
8FERİT YARDIMCI BARANBABO8151104781979775272222.8950.75
9HALİL PARILDAR FAST LION369820324425431733412.0936.56
10İSA AKYAVUZ REHA HAN205424319919117817621.5248.05
11BURAK BEKTAŞ HOVARDA172117618120518117920.7453.57
12TAMER BALİ (A)LIVING FOR LOVE47912113031274.8023.17
13HİKMET SARIDAL (A)NEW TRANSATLANTIC17038310513114915711.0436.70
14CANER TEPE (A)BAY ROSSI169613913213014714215.9840.68
15FESİH ÇETİNBAŞ (A)ARBEDAŞLI62232588.0632.26
16BURHAN SARIDAL (A)FLOOD GRIL35711142321167.0023.81

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.