26 Ekim 2026 / Şanlıurfa - 6. Koşu - Jokey Analizi

ŞARTLI 3 / 3 ve Yukarı İngilizler / 1200m / Kum / Pist: Normal

📅 26 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1FERİT YARDIMCI KING LIGHTNING130352005151713721265115327.0256.10
2NECMİ ALTIN HEARTED113121424139413111170117224.9157.20
3EMRE AKKILIÇ COOL POWER242316015816516918313.1234.46
4MAHMUT ÜNLÜ DARK SOUL481741442747546846417.4646.67
5İSA AKYAVUZ HAÇIM654998987575272362628.4660.54
6AHMET HASAN BAYAR LORD OF THE BLACK236619922424520724417.8847.30
7MEHMET ŞAKİR (A)WILD DANGER220712416116117620012.9137.25
8YUSUF CENGİZ BEYAZITHAN417831834434336539915.8442.34
9MEHMET EMİN DOĞAN KARA ÇİÇİN316325232027329528818.0845.15
10MEHMET ALİ AKGÖBEK THE REAL HERO194715814320519223015.4647.66
11REMZİ DOĞAN SUPER HAPPY349628030930431531916.8543.68
12ABDULLAH ÇANKAYA SON OF LIGHT249916420418620723414.7339.82
13MUSTAFA IŞIK LOLA SUMMER248416817820217722213.9338.12
14İSA KATAR PRINCE GALİ445138039239441438817.3444.21
15AZİZ AKDEMİR GOLDEN SKIN337132631634833633419.0449.24

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.