26 Ekim 2026 / Şanlıurfa - 7. Koşu - Jokey Analizi

Handikap 14 / 2 Yaşlı İngilizler / 1400m / Kum / Pist: Normal

📅 26 Ekim 2026

Zaman

Tüm Zamanlar
Filtre

Şehir

Tüm Şehirler
Filtre
NOJOKEY ADIBİNDİĞİ ATKOŞU SAYISI1.LİK2.LİK3.LÜK4.LÜK5.LİKİKİLİYE GİRME (%)TABELAYA GİRME (%)
1FERİT YARDIMCI LION OF THE NORTH130352005151713721265115327.0256.10
2İSA AKYAVUZ MYONEDAY654998987575272362628.4660.54
3MAHMUT ÜNLÜ SUN OF POWER481741442747546846417.4646.67
4İSA KATAR PINAR445138039239441438817.3444.21
5MEHMET EMİN DOĞAN VICTORY MARIA316325232027329528818.0845.15
6YUSUF CENGİZ KING İZZET417831834434336539915.8442.34
7ABDULLAH ÇANKAYA PAPA CLAS249916420418620723414.7339.82
8AHMET HASAN BAYAR SECRET GIRL236619922424520724417.8847.30
9EMRE AKKILIÇ GODDESS OF BEAUTY242316015816516918313.1234.46
10NİZAMETTİN DEMİR GANADORES353930633334838640218.0650.16
11ÇETİN CANPOLAT (A)VOOYASUB175587918212615010.1430.54
12MEHMET FATİN ASLAN (A)PRINCESS AZRA148011313512414313616.7643.99

Koşu sayıları jokeyin tüm kariyerini kapsar ve TJK istatistikleriyle haftalık hizalanır. YARIŞLARI listesi 2015 ve sonrasındaki koşuları gösterir.