14 Şubat 2024 Yarış Programı

İSTANBUL | 1. KOŞU 14:30 İstanbul | 1. KOŞU 14:30 - ŞARTLI 3/DHÖW/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
ŞARTLI 3/DHÖW/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
10°C, Çok Bulutlu
SENTETIK | 1400m
1400m
ŞARTLI 3/DHÖW/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
BLTNOADIY/R/CKGJOKEY/SON 6 YARIŞISAHİP/ANTRENÖRSTH.PSON 6 YARIŞKGS/S20EN İYİ DERECES
1
ŞİNTAY
ORİJİN
KG SK
8Y AK
58
S.ÇELİK AP
H.DİKENCİK
M.ÖZGÜL
86911/1612
2
ÇAĞLAYANŞELALE
ORİJİN
KG DB SK
7Y AK
59
O.GÖKÇE AP
İ.FELHAN
Ö.GÜNELİ
16214/149
3
EDAYAP
ORİJİN
SK
6Y KK
56
M.MANAV AP
S.ŞEKERMEN
T.YILMAZ
126128/158
4
RÜZGAR KIZI
ORİJİN
KG K DB
5Y KK
57 +0.40
K.GÖKÇE AP
H.ÖZMİNES
E.ÇUKURKAŞ
7479/127
5
RÜZGARSOY
ORİJİN
KG
6Y AK
57 +0.10
Z.KARABULUT AP
T.N.YILDIZ
R.KILIÇ
104728/1210
6
LUSİA
ORİJİN
KG K
5Y AK
57 +0.40
A.SÖZEN
A.GELEN
E.USLU
67246/192
7
TOPRAK TUTKUSU
ORİJİN
KG DB SK
5Y KK
57 +0.30
H.ÇİZİK
T.ÇELİK
S.ALTINDAĞ
960102/155
8
MİNNAK
ORİJİN
KG DB
5Y KK
57,5
A.YILDIZ AP
B.TEMELKURAN
Y.DEMİRKIRAN
1149161/136
9
ODATEŞİ
ORİJİN
DB SK
5Y KK
56 +1.30
M.KAYA
S.KAYA
E.KAYA
45840/1611
10
SUBİKE
ORİJİN
K DB
8Y KK
56
VEDAT ABİŞ
T.ÇİFTÇİ
H.ACAR
57711/121
11
TEKAŞKIM
ORİJİN
KG K GKR
6Y AK
56
MER.ÇELİK AP
S.KAVUŞAN
T.İBİŞ
137718/164
12
ULUARAT
ORİJİN
KG K
5Y AK
54
B.ÇIĞLA AP
M.DÜZARAT
HAY.YILDIRIM
26321/133
13
BEDİNURZADE
ORİJİN
SK
5Y DK
55 +0.80
BERK.GÖKÇE AP
O.BAŞPINAR
H.ŞİMŞEK
33914/1313
İSTANBUL | 2. KOŞU 15:00 İstanbul | 2. KOŞU 15:00 - ŞARTLI 3/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler
ŞARTLI 3/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler
10°C, Çok Bulutlu
SENTETIK | 2000m
2000m
ŞARTLI 3/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler
İSTANBUL | 3. KOŞU 15:30 İstanbul | 3. KOŞU 15:30 - ŞARTLI 1 (STRIKE THE GOLD KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
ŞARTLI 1 (STRIKE THE GOLD KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
10°C, Çok Bulutlu
SENTETIK | 1500m
1500m
ŞARTLI 1 (STRIKE THE GOLD KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
İSTANBUL | 4. KOŞU 16:00 İstanbul | 4. KOŞU 16:00 - Handikap 15, 4 ve Yukarı İngilizler
Handikap 15, 4 ve Yukarı İngilizler
10°C, Çok Bulutlu
SENTETIK | 1400m
1400m
Handikap 15, 4 ve Yukarı İngilizler
İSTANBUL | 5. KOŞU 16:30 İstanbul | 5. KOŞU 16:30 - Handikap 14, 3 Yaşlı İngilizler
Handikap 14, 3 Yaşlı İngilizler
10°C, Çok Bulutlu
SENTETIK | 1500m
1500m
Handikap 14, 3 Yaşlı İngilizler
İSTANBUL | 6. KOŞU 17:00 İstanbul | 6. KOŞU 17:00 - KV-8/DHT, 4 ve Yukarı Araplar
KV-8/DHT, 4 ve Yukarı Araplar
10°C, Çok Bulutlu
SENTETIK | 1200m
1200m
KV-8/DHT, 4 ve Yukarı Araplar
İSTANBUL | 7. KOŞU 17:30 İstanbul | 7. KOŞU 17:30 - ŞARTLI 1 (STRIKE THE GOLD KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
ŞARTLI 1 (STRIKE THE GOLD KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
10°C, Çok Bulutlu
SENTETIK | 1500m
1500m
ŞARTLI 1 (STRIKE THE GOLD KOŞUSU), 3 Yaşlı İngilizler
İSTANBUL | 8. KOŞU 18:00 İstanbul | 8. KOŞU 18:00 - Handikap 14/DHÖW/Dişi, 4 Yaşlı Araplar
Handikap 14/DHÖW/Dişi, 4 Yaşlı Araplar
10°C, Çok Bulutlu
SENTETIK | 1500m
1500m
Handikap 14/DHÖW/Dişi, 4 Yaşlı Araplar
ŞANLIURFA | 1. KOŞU 17:45 Şanlıurfa | 1. KOŞU 17:45 - ŞARTLI 4/DHÖW, 4 Yaşlı Araplar
ŞARTLI 4/DHÖW, 4 Yaşlı Araplar
10°C, Yağmurlu, Sulu
KUM | 1900m
1900m
ŞARTLI 4/DHÖW, 4 Yaşlı Araplar
BLTNOADIY/R/CKGJOKEY/SON 6 YARIŞISAHİP/ANTRENÖRSTH.PSON 6 YARIŞKGS/S20EN İYİ DERECES
1
YAROVA
ORİJİN
KG SK DS
4Y KA
56 +0.30
A.AKDEMİR AP
M.KARAKEÇİ
Z.AKDEMİR
T11677/201
2
AKKOR ATEŞ
ORİJİN
K GKR DS
4Y AA
55 +2.00
F.YARDIMCI
B.B.BOYRAZ
MUR.ALTIN
T9359/184
3
ALNASİP
ORİJİN
DB
4Y AA
55 +2.00
M.DOĞAN
B.DEMİR
EY.YARDIMCI
34314/183
4
BARSKANIN OĞLU
ORİJİN
SKG SK
4Y DA
55 +2.00
H.ALTUNDAĞ AP
C.YILDIZHAN
M.GÜNDÜZ
13714/189
5
ÇETİNŞAH
ORİJİN
KG DB SK
4Y AA
55 +1.00
N.ALTIN
H.ASLAN
MUR.ALTIN
74614/2011
6
DAĞINYANKISI
ORİJİN
KG DB SK
4Y AA
53 +2.00
B.SARIDAL AP
E.TURAN
MUR.ALTIN
6587/162
7
KARAŞİMŞEK
ORİJİN
KG SK DS
4Y DA
55 +2.00
İ.KATAR AP
Ş.KARAKAN
M.KILINÇ
T10507/167
8
LORDUM
ORİJİN
DB SKG SK
4Y KA
55 +2.00
A.ÇANKAYA AP
A.ŞAHİN
M.A.SUBAY
5437/188
9
MADENCİ
ORİJİN
KG DB SK GKR
4Y KA
55 +2.00
Y.CENGİZ AP
A.ÇERMAN
OSM.DEMİR
83414/1610
10
MUŞFIRTINASI
ORİJİN
KG K
4Y KA
52 +2.00
A.H.BAYAR AP
G.SAÇAN
S.BECENE
2447/146
11
GÖZE ÇARPAN
ORİJİN
4Y KK
54 +1.50
İ.AKYAVUZ AP
S.S.BİÇER
Y.BAYSAL
44311/195
ŞANLIURFA | 2. KOŞU 20:00 Şanlıurfa | 2. KOŞU 20:00 - ŞARTLI 3/DHÖW/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
ŞARTLI 3/DHÖW/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
10°C, Yağmurlu, Sulu
KUM | 1900m
1900m
ŞARTLI 3/DHÖW/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
ŞANLIURFA | 3. KOŞU 20:20 Şanlıurfa | 3. KOŞU 20:20 - Handikap 13, 4 ve Yukarı İngilizler
Handikap 13, 4 ve Yukarı İngilizler
10°C, Yağmurlu, Sulu
KUM | 1300m
1300m
Handikap 13, 4 ve Yukarı İngilizler
ŞANLIURFA | 4. KOŞU 20:40 Şanlıurfa | 4. KOŞU 20:40 - Maiden/DHÖ, 4 Yaşlı Araplar
Maiden/DHÖ, 4 Yaşlı Araplar
10°C, Yağmurlu, Sulu
KUM | 1300m
1300m
Maiden/DHÖ, 4 Yaşlı Araplar
ŞANLIURFA | 5. KOŞU 21:00 Şanlıurfa | 5. KOŞU 21:00 - ŞARTLI 5, 4 ve Yukarı İngilizler
ŞARTLI 5, 4 ve Yukarı İngilizler
10°C, Yağmurlu, Sulu
KUM | 1800m
1800m
ŞARTLI 5, 4 ve Yukarı İngilizler
ŞANLIURFA | 6. KOŞU 21:20 Şanlıurfa | 6. KOŞU 21:20 - KV-8/DHT, 4 ve Yukarı Araplar
KV-8/DHT, 4 ve Yukarı Araplar
10°C, Yağmurlu, Sulu
KUM | 1700m
1700m
KV-8/DHT, 4 ve Yukarı Araplar
ŞANLIURFA | 7. KOŞU 21:40 Şanlıurfa | 7. KOŞU 21:40 - ŞARTLI 4, 3 Yaşlı İngilizler
ŞARTLI 4, 3 Yaşlı İngilizler
10°C, Yağmurlu, Sulu
KUM | 1800m
1800m
ŞARTLI 4, 3 Yaşlı İngilizler
ŞANLIURFA | 8. KOŞU 22:00 Şanlıurfa | 8. KOŞU 22:00 - Maiden/DHÖ, 4 Yaşlı Araplar
Maiden/DHÖ, 4 Yaşlı Araplar
10°C, Yağmurlu, Sulu
KUM | 1300m
1300m
Maiden/DHÖ, 4 Yaşlı Araplar