Yarış Programı
BURSA | 1. KOŞU 13:30 Bursa | 1. KOŞU 13:30 - Handikap 15/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
Handikap 15/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
ÇIM | 2200m
2200m
Handikap 15/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
BLT | NO | ADI | Y/R/C | KG | JOKEY/SON 6 YARIŞI | SAHİP/ANTRENÖR | ST | H.P | SON 6 YARIŞ | KGS/S20 | EN İYİ DERECE | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ÇİVİCİ ORİJİN KG DB SK | 8Y AA | 61 | S.ALTAY AP | M.ÇAL T.SAYILKAN | 3 | 60 | 11/13 | ||||
2 | PARİS ÖZLEMİ ORİJİN | 4Y KK | 55,5 | R.KETME AP | S.ULAŞ E.GÜN GÜNEŞ | 9 | 56 | 7/18 | ||||
3 | KAYAALPBEY ORİJİN KG DB SK | 4Y KA | 57,5 | K.TOKAÇOĞLU | C.YILDIZHAN V.AKBULUT | 2 | 54 | 4/18 | ||||
4 | YAHYABEY GÜLÜ ORİJİN DB | 8Y KK | 56,5 | C.PASO AP | G.ŞEN G.ŞEN | 8 | 51 | 4/12 | ||||
5 | CÜDA ORİJİN KG K | 6Y DK | 55,5 | M.BAĞ AP | H.DİKENCİK M.ÖZGÜL | 1 | 51 | 4/19 | ||||
6 | AFAVET ORİJİN KG K | 5Y DK | 54 | O.YILDIZ | H.DİKENCİK M.ÖZGÜL | 7 | 42 | 4/10 | ||||
7 | ATILIMBEYİ ORİJİN KG DB SK | 4Y DA | 52 | H.KAPLAN | A.SADIKOĞLU H.DEMİRBAŞ | 6 | 43 | 21/16 | ||||
8 | EDİTÖR ORİJİN YP | 7Y DA | 52 | Z.KARABULUT AP | K.TUMBUL R.KILIÇ | 5 | 42 | 14/14 | ||||
9 | UÇARER HAN ORİJİN KG DB SK GKR DS | 4Y KA | 50 | HA.GÖKÇE AP | İ.KUTLU M.MEHMET İNAL | T10 | 37 | 9/16 | ||||
10 | TAARUZ ORİJİN KG DB | 4Y KA | 47 | EFE KORKMAZ AP | M.YAĞMURLU E.GÜN GÜNEŞ | 4 | 33 | 4/13 |
BURSA | 2. KOŞU 14:00 Bursa | 2. KOŞU 14:00 - Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
ÇIM | 1300m
1300m
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
BURSA | 3. KOŞU 14:30 Bursa | 3. KOŞU 14:30 - ŞARTLI 4, 3 Yaşlı İngilizler
ŞARTLI 4, 3 Yaşlı İngilizler
ÇIM | 2200m
2200m
ŞARTLI 4, 3 Yaşlı İngilizler
BURSA | 4. KOŞU 15:00 Bursa | 4. KOŞU 15:00 - ŞARTLI 2, 3 ve Yukarı İngilizler
ŞARTLI 2, 3 ve Yukarı İngilizler
KUM | 1900m
1900m
ŞARTLI 2, 3 ve Yukarı İngilizler
BURSA | 5. KOŞU 15:30 Bursa | 5. KOŞU 15:30 - Handikap 16, 3 ve Yukarı İngilizler
Handikap 16, 3 ve Yukarı İngilizler
ÇIM | 2000m
2000m
Handikap 16, 3 ve Yukarı İngilizler
BURSA | 6. KOŞU 16:00 Bursa | 6. KOŞU 16:00 - Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
ÇIM | 1300m
1300m
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
BURSA | 7. KOŞU 16:30 Bursa | 7. KOŞU 16:30 - ŞARTLI 5, 2 Yaşlı İngilizler
ŞARTLI 5, 2 Yaşlı İngilizler
ÇIM | 1200m
1200m
ŞARTLI 5, 2 Yaşlı İngilizler
BURSA | 8. KOŞU 17:00 Bursa | 8. KOŞU 17:00 - Handikap 16, 3 Yaşlı İngilizler
Handikap 16, 3 Yaşlı İngilizler
ÇIM | 1400m
1400m
Handikap 16, 3 Yaşlı İngilizler
BURSA | 9. KOŞU 17:30 Bursa | 9. KOŞU 17:30 - Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
ÇIM | 1300m
1300m
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
BURSA | 10. KOŞU 18:00 Bursa | 10. KOŞU 18:00 - ŞARTLI 4/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
ŞARTLI 4/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
ÇIM | 1300m
1300m
ŞARTLI 4/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
İSTANBUL | 1. KOŞU 17:15 İstanbul | 1. KOŞU 17:15 - Handikap 15, 3 ve Yukarı İngilizler
Handikap 15, 3 ve Yukarı İngilizler
ÇIM | 2100m
2100m
Handikap 15, 3 ve Yukarı İngilizler
BLT | NO | ADI | Y/R/C | KG | JOKEY/SON 6 YARIŞI | SAHİP/ANTRENÖR | ST | H.P | SON 6 YARIŞ | KGS/S20 | EN İYİ DERECE | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SAUDADE ORİJİN KG K | 4Y DK | 60 | K.YILMAZ AP | S.ERDEMİRCİ MUR.AKKILIÇ | 6 | 57 | 121/17 | ||||
2 | KRAL ÇIPLAK ORİJİN | 5Y DA | 59 | U.LEVENT AP | Ö.BEKMEZCİ EN.KARATAŞ | 1 | 54 | 5/19 | ||||
3 | ROCKET SCIENCE ORİJİN DB SK | 4Y DK | 58 | E.BOZDAĞ AP | C.ÖZBELGE H.BOYRAZ | 7 | 53 | 21/16 | ||||
4 | CHIEF RULER ORİJİN DB SKG SK | 4Y AA | 60 | H.ÇİZİK | M.ERCAN M.H.ELĞAÇ | 4 | 51 | 22/19 | ||||
5 | TORO ROSSO ORİJİN K DB | 4Y AA | 59,5 | VEDAT ABİŞ | D.FATURA E.USLU | 2 | 50 | 19/15 | ||||
6 | PANORAMİK ORİJİN KG DB | 4Y DK | 58 | MER.ÇELİK | T.KAYAHAN R.TETİK | 3 | 47 | 42/16 | ||||
7 | MAKE WAY ORİJİN K | 4Y DK | 57 | GÖK.BEKTAŞ | S.ZABUN T.TAŞAR | 5 | 45 | 37/10 | ||||
8 | APPASSIONATA ORİJİN DB SK | 4Y DK | 56 | G.KOCAKAYA | D.FATURA E.USLU | 9 | 43 | 28/14 | ||||
9 | STORMY RIVER ORİJİN DB SK | 4Y DK | 50 | B.ÇIĞLA AP | Ö.LEKESİZ A.TEKDEMİR | 8 | 27 | 16/6 |
İSTANBUL | 2. KOŞU 17:45 İstanbul | 2. KOŞU 17:45 - Handikap 14, 3 Yaşlı İngilizler
Handikap 14, 3 Yaşlı İngilizler
ÇIM | 1300m
1300m
Handikap 14, 3 Yaşlı İngilizler
İSTANBUL | 3. KOŞU 18:30 İstanbul | 3. KOŞU 18:30 - ŞARTLI 4/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
ŞARTLI 4/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
ÇIM | 2400m
2400m
ŞARTLI 4/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
İSTANBUL | 4. KOŞU 19:00 İstanbul | 4. KOŞU 19:00 - ŞARTLI 4, 3 Yaşlı İngilizler
ŞARTLI 4, 3 Yaşlı İngilizler
ÇIM | 1600m
1600m
ŞARTLI 4, 3 Yaşlı İngilizler
İSTANBUL | 5. KOŞU 19:30 İstanbul | 5. KOŞU 19:30 - Handikap 15/DHÖW/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
Handikap 15/DHÖW/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
ÇIM | 1600m
1600m
Handikap 15/DHÖW/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
İSTANBUL | 6. KOŞU 20:00 İstanbul | 6. KOŞU 20:00 - KV-7/Dişi (FİKRET KAYA KOŞUSU), 3 ve Yukarı İngilizler
KV-7/Dişi (FİKRET KAYA KOŞUSU), 3 ve Yukarı İngilizler
ÇIM | 2100m
2100m
KV-7/Dişi (FİKRET KAYA KOŞUSU), 3 ve Yukarı İngilizler
İSTANBUL | 7. KOŞU 20:30 İstanbul | 7. KOŞU 20:30 - KV-9/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
KV-9/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
ÇIM | 1200m
1200m
KV-9/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
İSTANBUL | 8. KOŞU 21:00 İstanbul | 8. KOŞU 21:00 - Maiden, 2 Yaşlı İngilizler
Maiden, 2 Yaşlı İngilizler
SENTETIK | 1200m
1200m
Maiden, 2 Yaşlı İngilizler
İSTANBUL | 9. KOŞU 21:30 İstanbul | 9. KOŞU 21:30 - ŞARTLI 3/DHÖW, 4 Yaşlı Araplar
ŞARTLI 3/DHÖW, 4 Yaşlı Araplar
SENTETIK | 1400m
1400m
ŞARTLI 3/DHÖW, 4 Yaşlı Araplar