11 Ocak 2024 İzmir Yarış Programı

İZMIR | 1. KOŞU 15:30 İzmir | 1. KOŞU 15:30 - Handikap 14/DHÖW, 4 Yaşlı Araplar
Handikap 14/DHÖW, 4 Yaşlı Araplar
9°C, Açık, Normal
KUM | 1200m
1200m
Handikap 14/DHÖW, 4 Yaşlı Araplar
AGF NOADIY/R/CKGJOKEY/SON 6 YARIŞISAHİP/ANTRENÖRSTH.PSON 6 YARIŞKGS/S20EN İYİ DERECES
22
1
COOL FARUK
ORİJİN
KG SK
4Y AA
57
M.UYAR AP
F.ATEŞ
M.KAYA
44914/191
17
2
GÜRKAN BEY
ORİJİN
DB SK
4Y AA
57
M.AKIN AP
M.ALTIN
İ.H.BAYDAN
54777/152
13
3
OĞLUM YUNUS
ORİJİN
KG DB SK DS
4Y AA
59
A.İNCİ AP
M.BİRDEN
MEH.KAYA
T84713/205
5
4
FERMANDER
ORİJİN
KG SK DS
4Y AA
55,5
MUH.OK AP
M.ÖZYAZICI
H.TOP
T104214/116
3
5
COŞKUNKAN
ORİJİN
SK ÖG
4Y AA
55,5 +2.00
M.KAYİŞ AP
M.A.YÜZÜCÜ
İ.H.BAYDAN
64013/159
7
6
KIVIRCIK MEMET
ORİJİN
KG
4Y KA
55
E.AKTUĞ AP
E.BAL
E.ATEŞ
23913/163
21
7
KRALEMİR
ORİJİN
KG DB SK
4Y AA
55 +1.70
M.ÇİÇEK
M.GÖNÜLTAŞ
N.GÖNÜLTAŞ
13968/194
2
8
CAKİHANIM
ORİJİN
KG DS
4Y AK
54 +1.70
B.M.MIRIK AP
A.G.MERCAN
H.DURMUŞ
T93711/1510
8
9
CÖMERTSOY
ORİJİN
KG SK
4Y AA
51 +0.30
A.METİN AP
M.E.ÇÖKMEZ
MEH.KAYA
3377/197
2
10
BAĞLARBAŞI
ORİJİN
KG DB SK
4Y AK
53,5 +0.10
İ.DİNAR
F.B.GÜVENÇ
H.T.DİKENCİK
73611/108
İZMIR | 2. KOŞU 16:00 İzmir | 2. KOŞU 16:00 - Maiden/Satış, 3 Yaşlı İngilizler
Maiden/Satış, 3 Yaşlı İngilizler
9°C, Açık, Normal
KUM | 1600m
1600m
Maiden/Satış, 3 Yaşlı İngilizler
İZMIR | 3. KOŞU 16:30 İzmir | 3. KOŞU 16:30 - Handikap 17/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
Handikap 17/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
9°C, Açık, Normal
KUM | 2000m
2000m
Handikap 17/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
İZMIR | 4. KOŞU 17:00 İzmir | 4. KOŞU 17:00 - ŞARTLI 5, 4 ve Yukarı İngilizler
ŞARTLI 5, 4 ve Yukarı İngilizler
9°C, Açık, Normal
KUM | 1400m
1400m
ŞARTLI 5, 4 ve Yukarı İngilizler
İZMIR | 5. KOŞU 17:30 İzmir | 5. KOŞU 17:30 - ŞARTLI 5, 3 Yaşlı İngilizler
ŞARTLI 5, 3 Yaşlı İngilizler
9°C, Açık, Normal
KUM | 1900m
1900m
ŞARTLI 5, 3 Yaşlı İngilizler
İZMIR | 6. KOŞU 18:00 İzmir | 6. KOŞU 18:00 - Handikap 15, 4 ve Yukarı İngilizler
Handikap 15, 4 ve Yukarı İngilizler
9°C, Açık, Normal
KUM | 1600m
1600m
Handikap 15, 4 ve Yukarı İngilizler