20 Kasım 2023 Şanlıurfa Yarış Programı

ŞANLIURFA | 1. KOŞU 18:00 Şanlıurfa | 1. KOŞU 18:00 - ŞARTLI 3/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
ŞARTLI 3/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
11°C, Parçalı Bulutlu, Nemli
KUM | 1800m
1800m
ŞARTLI 3/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar
BLTNOADIY/R/CKGJOKEY/SON 6 YARIŞISAHİP/ANTRENÖRSTH.PSON 6 YARIŞKGS/S20EN İYİ DERECES
21
1
BUĞRAHAN
ORİJİN
SK
8Y KA
60,5
A.ŞENBAHAR AP
H.ATAKAYA
E.ALTIN
75949/134
78
2
REBER
ORİJİN
DS
9Y KA
62,5
N.ALTIN
İ.SANCAR
E.ALTIN
T106314/162
19
3
UÇAN EJDERHA
ORİJİN
KG DB SK GKR
4Y DA
61
H.ALTUNDAĞ
İ.H.ŞİMŞEK
M.GÜNDÜZ
9497/179
133
4
ALGANHAN
ORİJİN
KG SK
7Y KA
59,5
İ.AKYAVUZ
H.TEMEL
MAHMUT DOĞAN
58712/2011
69
5
KIRATIN
ORİJİN
KG DB SK GKR DS
6Y KA
59,5
F.YARDIMCI
H.BECENE
S.BECENE
T116423/128
10
6
YILMABABA
ORİJİN
KG SK
5Y KA
59,5
M.DOĞAN
F.ÇİZİK
V.ÇİZİK
150128/1610
129
7
ZEKAİBEY
ORİJİN
KG DB
6Y KA
59,5 +0.10
Y.CENGİZ
Y.KAYA
MUR.ALTIN
4757/201
57
8
ÇARIK AĞASI
ORİJİN
KG GKR
6Y DA
55,5 +1.30
A.AKDEMİR AP
H.ASLAN
MEH.ASLAN
66882/195
31
9
HIZLIYSAN YAKALA
ORİJİN
KG SK
5Y KA
57,5
H.SARIDAL
M.KARAKEÇİLİ
MAHMUT DOĞAN
85823/113
9
10
SANCAKTAR
ORİJİN
SKG SK
7Y AA
56,5
İ.KATAR
M.F.KAYA
RES.KAYA
2485/106
4
11
JARGON
ORİJİN
KG DB SK
4Y AA
57 +1.00
MAHS.TURAN
T.KAZMA
UĞ.YILDIZ
31982/107
ŞANLIURFA | 2. KOŞU 18:30 Şanlıurfa | 2. KOŞU 18:30 - ŞARTLI 3, 3 Yaşlı İngilizler
ŞARTLI 3, 3 Yaşlı İngilizler
11°C, Parçalı Bulutlu, Nemli
KUM | 2000m
2000m
ŞARTLI 3, 3 Yaşlı İngilizler
ŞANLIURFA | 3. KOŞU 19:00 Şanlıurfa | 3. KOŞU 19:00 - Handikap 15/DHÖW/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
Handikap 15/DHÖW/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
11°C, Parçalı Bulutlu, Nemli
KUM | 1200m
1200m
Handikap 15/DHÖW/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
ŞANLIURFA | 4. KOŞU 19:30 Şanlıurfa | 4. KOŞU 19:30 - Maiden/Dişi, 2 Yaşlı İngilizler
Maiden/Dişi, 2 Yaşlı İngilizler
11°C, Parçalı Bulutlu, Nemli
KUM | 1400m
1400m
Maiden/Dişi, 2 Yaşlı İngilizler
ŞANLIURFA | 5. KOŞU 20:00 Şanlıurfa | 5. KOŞU 20:00 - KV-6, 3 ve Yukarı İngilizler
KV-6, 3 ve Yukarı İngilizler
11°C, Parçalı Bulutlu, Nemli
KUM | 1700m
1700m
KV-6, 3 ve Yukarı İngilizler
ŞANLIURFA | 6. KOŞU 20:30 Şanlıurfa | 6. KOŞU 20:30 - Handikap 14/DHÖ, 4 Yaşlı Araplar
Handikap 14/DHÖ, 4 Yaşlı Araplar
11°C, Parçalı Bulutlu, Nemli
KUM | 1300m
1300m
Handikap 14/DHÖ, 4 Yaşlı Araplar
ŞANLIURFA | 7. KOŞU 21:00 Şanlıurfa | 7. KOŞU 21:00 - Maiden/Dişi, 2 Yaşlı İngilizler
Maiden/Dişi, 2 Yaşlı İngilizler
11°C, Parçalı Bulutlu, Nemli
KUM | 1400m
1400m
Maiden/Dişi, 2 Yaşlı İngilizler
ŞANLIURFA | 8. KOŞU 21:30 Şanlıurfa | 8. KOŞU 21:30 - Handikap 13/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
Handikap 13/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar
11°C, Parçalı Bulutlu, Nemli
KUM | 1300m
1300m
Handikap 13/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar